Vozol Market, Hakkımızda, İngiltere meşeli Saltica Puff, Saltica Likit ve Vozol ürün çeşitlerini geniş aroma yelpazesinde topladık. Saltica Türkiye satış sitemizde öncelikli hedefimiz alışveriş öncesi ve sonrası %100 müşteri memnuniyetidir. Türkiye de Saltica marka e-sigara ve Likit çeşitlerini en güncel model ve aroma çeşitleriyle orijinallik konusunda sorgusuz iade garantisiyle satıyoruz.

2016 yılından bu yana sürekli müşteri memnuniyeti önceliğimiz olarak Saltica Puff Bar ve Salt Likit çeşitlerini en ucuz fiyatla seri kodlu, kutulu ve bandrollü olarak satışını gerçekleştiren ender firmalardanız diyebiliriz. Ayda 3 milyon üzerinde satış rakamlarına ulaşmış Saltica tek kullanımlık elektronik sigara ve e-likit ürünlerini Türkiye geneline Yurtiçi Kargo kalitesiyle uygun fiyatla sunuyoruz. 3 ürün ve üzeri alımlarda kargo ücretsiz kampanyamızla da ilk günden bu güne kadar hizmetimizle de mutlu müşterileri her geçen gün arttırıyoruz.

Güvenli Saltica ve Vozol online satış sitesiyiz çünkü, müşterilerimizden siparişin hiç bir aşamasında kredi kartı bilgilerini istemiyoruz veya çektirmiyoruz. Güvenliyiz çünkü Türkiye’nin en kaliteli kargo firmasıyla en hızlı şekilde ve korunaklı paketlerde ürünleri gönderiyoruz. Sipariş aşamalarında müşterilerimize en hızlı iletişimle destek oluyoruz ve ürün önerisi yapmıyoruz. Aroma tat konusu görecelidir deyip sevebilecekleri ürünleri almaları konusunda yönlendirme yapıyoruz. Güvenliyiz çünkü o an elimizde çok olan ürünü habersizce gönderme saçmalığında bulunmuyoruz. Müşteri hangi ürünü satın aldıysa kesinlikle o ürünü gönderiyoruz.

Satış sitelerimiz de Vozol Güvence logosuyla destek sunuyoruz. Çokça taklit site bulunmaktadır. Vozol Destek logomuzu gördüğünüz şuandaki telefon numaramız güncel numaramızdır. Harici farklı iletişim numarasıyla satışımız yoktur.